funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!

Συμβαίνουν και αυτά- Διακόσιοι οργασμοί ημερησίως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Συμβαίνουν και αυτά- Διακόσιοι οργασμοί ημερησίως

Δημοσίευση από monika Την / Το Σαβ Ιαν 26, 2008 11:09 am

Σας έχω ένα παράξενο μεν αληθινό δε!!!

Εκεί που περιπλανιέμαι αμέριμνη στο Ιντερνετ διαβάζω "200 οργασμούς την ημέρα". Είναι να μη μπω να τσεκάρω τι εννοεί ο ποιητής? Και μπήκα! Και διαβάζω...

Τη λένε Σάρα Κάρμεν, είναι 24 ετών και αυτό που άλλοι και άλλες ονομάζουν τύχη, αυτή και οι ειδικοί το λένε Σύνδρομο Μόνιμης Σεξουαλικής Διέγερσης -PermanentSexualArousalSyndrome (PSAS). Αυτό, λέει, της προκαλεί ανεξέλεγκτους αλλεπάλληλους οργασμούς σε κάθε ώρα της ημέρας. Η δόνηση του τρένου πάνω στις ράγες, ο ρυθμικός ήχος μιας φωτοτυπικής μηχανής ή ένα πιστολάκι μαλλιών που δουλεύει (σημειωτέον ότι είναι κομμώτρια), είναι αρκετά για να κάνουν την Sarah να φτάσει αμέσως σε οργασμό. Μόνο στη διάρκεια της 40λεπτης συνέντευξης της με τον MatthewActon είχε 5 φορές οργασμό (έχουν κι αυτοί τα τυχερά τους τι να πει κανείς). "
Αλλά ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή τους. Η Αγγλίδα μας είχε τα down της μία εποχή κάπου στα 19 της και είπε να δοκιμάσει τίποτα αντικαταθλιπτικά μπας και βρει τη χαμένη της χαρά. Και τα πήρε... και εν συνεχεία άρχισε να παίρνει όλο τον κόσμο, καθώς αντί να βρει μόνο τη χαμένη της χαρά βρήκε και τους πολλαπλούς οργασμούς. Πολλούς πολλαπλούς οργασμούς.
«Στην αρχή είχα ασταμάτητη όρεξη για σέξ, αφού θεωρούσα ότι ήταν ο μόνος τρόπος να ικανοποιήσω την επιθυμία μου. Μετά πρόσεξα ότι το σεξ δεν ήταν αναγκαίο για να φτάσω σε οργασμό»(περνώ και μόνη μου καλά!!) «οι ερωτικοί μου σύντροφοι κοιτούσαν απορημένοι, ενώ σταδιακά άρχισαν να γίνονται πολύ παθητικοί στο κρεβάτι αφού ανακάλυπταν ότι δεν χρειαζόταν να κάνουν και πολλά για να με ικανοποιήσουν.»
«Έχω καταφέρει να μην φωνάζω όταν φτάνω σε οργασμό. Όμως δεν μπορώ να συγκρατήσω τα χέρια μου και τα πόδια μου για μερικά δευτερόλεπτα καθώς και τις εκφράσεις στο πρόσωπο μου. Οι φίλες μου με ζηλεύουν (γιατί άραγε??) και δεν τις αδικώ. Κάθε μέρα έχω περισσότερους οργασμούς από όσους μπορεί να έχουν αυτές σε ένα χρόνο. Κανένας όμως δεν σκέφτεται πόσο πρόβλημα μου δημιουργεί αυτό στις ερωτικές μου σχέσεις. Αποφεύγω τα μπαρ με δυνατή μουσική και πολλές ομιλίες γιατί οι δονήσεις μου προκαλούν οργασμούς.Ακόμα και το ποτό αναγκάστηκα να κόψω γιατί με έκανε να χαλαρώνω υπερβολικά και να μην ελέγχω καθόλου την κατάσταση. Ο μόνος τρόπος να περιορίσω κάπως τους οργασμούς μου είναι να σκέφτομαι κάτι λυπητερό συνέχεια ή να είμαι αγχωμένη.

Τους τελευταίους έξι μήνες είχα από 150 μέχρι 200 οργασμούς την ημέρα(!!!!!). Κάποτε απελπίστηκα και αποφάσισα να «προκαλέσω» όσους περισσότερους μπορούσα σε μια μέρα πιστεύοντας ότι έτσι θα «λείψουν». Ήταν φυσικά μια ανόητη σκέψη. Απλά κατάφερα να εξαντληθώ σωματικά.(εδώ είναι που χρειάζεσαι έναν κόφτη στα 149)»

Μήπως να μας έλεγε τι χαπάκια πήρε για να βρει τη χαρά της??? Η έστω να το έλεγε στις φαρμακευτικές εταιρίες της προηγούμενης εγγραφής να μην παιδεύονται άδικα??

---Υ.Γ.: Το σύνδρομο PSAS είναι από τα πιο σπάνια νοσήματα στον κόσμο και μέχρι σήμερα δεν υπάρχει επιστημονική εξήγηση που το προκαλεί. Υπάρχει η πιθανότητα να προκαλείται από λοίμωξη στα γεννητικά όργανα που επηρεάζει μόνιμα τους μύες της κλειτορίδας και τους αναγκάζει να συσπούνται συνεχώς, ακόμα και με το πιο μικρό ερέθισμα. Οι ελάχιστες γυναίκες με PSAS που υπάρχουν στον κόσμο είναι σίγουρα θύματα καθημερινού σωματικού και ψυχικού πόνου και χρειάζονται την αγάπη και την κατανόηση όλων---

εχω διαβασει λιγα πραγματα για αυτο το συνδρομο και ναι μεν στην αρχη μπορει να προκαλει γελιο σε οποιον το ακουει αλλα ειναι πολυ επωδυνο για οποιον το εχει..και δεν εχει βρεθει θεραπεια..
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Συμβαίνουν και αυτά- Διακόσιοι οργασμοί ημερησίως

Δημοσίευση από fraulina Την / Το Σαβ Ιαν 26, 2008 5:12 pm

πρέπει πραγματικά να ναι εξαντλητικό..
φαντάζεστε σε κάποια κηδεία η άλλη να ερθει σε οργασμό μονο και μονο από την δόνηση του φτυαριού στο χώμα;;

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2331
Humor : funny person
Registration date : 25/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://havale.highforum.net

Δημοσίευση από monika Την / Το Κυρ Ιαν 27, 2008 2:03 am

χαχαχα..μα καλα τοσααα παραδειγματαα εσυ αυτο βρηκες να φανταστεις?? :bounce:
monika
funny member
funny member

Θηλυκό

Δημοσίευση από fraulina Την / Το Κυρ Ιαν 27, 2008 2:44 pm

..... φαντασου σε ποσα αλλα μπορω να επεκταθω....!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό

Δημοσίευση από monika Την / Το Δευ Ιαν 28, 2008 1:16 am

...χμ..με βαζεις σε περιεργεια..χαχα
monika
funny member
funny member

Θηλυκό

Δημοσίευση από fraulina Την / Το Δευ Ιαν 28, 2008 1:11 pm

η περιέργεια σκότωσε την γάτα.... !

fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό

Δημοσίευση από monika Την / Το Τρι Ιαν 29, 2008 3:47 am

δικιο εχεις..μαζευω την ουρα μου..
monika
funny member
funny member

Θηλυκό

Δημοσίευση από fraulina Την / Το Τρι Ιαν 29, 2008 6:27 am

:lol:

fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης